Nová fotogalerie

Přidáno 18. 12. 2023

Objevte kouzlo našich apartmánů v srdci hor! Prohlédněte si naši novou fotogalerii, která vás zavede přímo do interiérů našich nově dokončených apartmánů. 

Navštivte nás a nechte se okouzlit prostředím, které jsme pro vás připravili. Těšíme se na vaši návštěvu. Staňte se i vy spokojeným hostem nebo majitelem některého z našich apartmánů. 

 
Galerie


Všechna vyobrazení developerského projektu na těchto webových stránkách, jeho jednotlivých nemovitostí a částí, interiérů, vybavení, použitých materiálů, exteriérů a okolí jsou pouze ilustrativní. Jejich skutečná podoba se může od těchto vyobrazení lišit. V průběhu realizace developerského projektu může být jeho podoba upřesňována a měněna, vždy v souladu s obsahem smluvní dokumentace uzavírané se zájemci. Zároveň tato vyobrazení, spolu s poskytovanými informacemi o developerském projektu, nejsou nabídkou k uzavření smlouvy, příslibem k uzavření smlouvy, veřejnou nabídkou, ani jakýmkoliv jiným právním jednáním. Jedná se výhradně o právně nezávazné informativní sdělení a dokumenty, i pokud tak nejsou zvlášť označeny.