Financování

Úhrada kupní ceny

Jednoduchý způsob financování pro rychlou rezervaci vašeho apartmánu


1. Záloha

Od zahájení výstavby projektu můžete rezervovat svůj apartmán. Zálohu ve výši 100 000 Kč uhradíte nejpozději po podpisu rezervační smlouvy. Ta obsahuje podmínky, za jakých bude následně uzavřena samotná kupní smlouva.


2. Doplatek

Uzavření kupní smlouvy a doplacení kupní ceny je vázáno na kolaudaci apartmánů a jejich zápis v katastru nemovitostí.


Dobrá investiční příležitost
díky jedinečnému místu.

Hypotéka

Pomůžeme vám najít financování v každé životní situaci


V případě, že chcete koupi financovat hypotečním úvěrem nebo způsob financování hledáte, můžete se obrátit na zkušenou realitní a úvěrovou specialistku, Mgr. Zuzanu Benešovou, tel. +420 725 526 500

  • Nezávislý finanční poradce, přes 10 let zkušeností.
  • Spolupráce s více než 60 prověřenými bankami a finančními institucemi napříč trhem.
  • Financování i pro klienty s nestandardními příjmy.
  • Řešení nedostatečných vlastních zdrojů.
  • Možnost zajistit úvěr předem a čerpat později.
  • Ochrana příjmů i majetku, vytvoření finanční rezervy.

Všechna vyobrazení developerského projektu na těchto webových stránkách, jeho jednotlivých nemovitostí a částí, interiérů, vybavení, použitých materiálů, exteriérů a okolí jsou pouze ilustrativní. Jejich skutečná podoba se může od těchto vyobrazení lišit. V průběhu realizace developerského projektu může být jeho podoba upřesňována a měněna, vždy v souladu s obsahem smluvní dokumentace uzavírané se zájemci. Zároveň tato vyobrazení, spolu s poskytovanými informacemi o developerském projektu, nejsou nabídkou k uzavření smlouvy, příslibem k uzavření smlouvy, veřejnou nabídkou, ani jakýmkoliv jiným právním jednáním. Jedná se výhradně o právně nezávazné informativní sdělení a dokumenty, i pokud tak nejsou zvlášť označeny.